| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Prachtig, sprankelend werk van Kees van Bohemen. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (76) en genummerd (39-100). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 76cm x 64cm (blad), 67cm x 50cm (beeld)
ZZOC
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland |
| Garantie | |