Kees van Bohemen - Zonder titlel (Informele Groep)

Kees van Bohemen - Zonder titlel (Informele Groep) kopen? Bied vanaf 500!
Kees van Bohemen - Zonder titlel (Informele Groep) kopen? Bied vanaf 500!Kees van Bohemen - Zonder titlel (Informele Groep) kopen? Bied vanaf 500!
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1959
Techniek Penseel (Inkt)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kees van Bohemen
Zonder title, 1959
Inkt op papier
33 x 50 cm
Gesigneerd en gedateerd r.o.
Kleine vouwen zichtbaar in linker bovenhoek. Tape resten aan achterzijde. Het werk is met fotohoekjes in het passe-partout bevestigd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Girona, Spanje
Binnen Spanje € 12,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 50,00