Kees van Bohemen - Zonder titlel (Informele Groep)
Omschrijving
Kees van Bohemen (1928-1985)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1959
Techniek
Penseel (Inkt)
Drager
Papier
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
33 x 50 cm (h x b)
Passe-partout
50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Kees van Bohemen Zonder title, 1959 Inkt op papier 33 x 50 cm Gesigneerd en gedateerd r.o.
Goed
Kleine vouwen zichtbaar in linker bovenhoek. Tape resten aan achterzijde.
Het werk is met fotohoekjes in het passe-partout bevestigd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Girona, Spanje
Tot 5 kg.
Binnen Spanje
€ 12,00
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 20,00
Wereldwijd
€ 50,00
Extra