Lucebert - Ingelijste litho - 1973 - Verkocht

Lucebert - Ingelijste litho - 1973 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert - Ingelijste litho - 1973 kopen? Bied vanaf 250!Lucebert - Ingelijste litho - 1973 kopen? Bied vanaf 250!Lucebert - Ingelijste litho - 1973 kopen? Bied vanaf 250!Lucebert - Ingelijste litho - 1973 kopen? Bied vanaf 250!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 60 cm (h x b)
Lijst53 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage105/200
Ingelijste litho  van Lucebert. Jaar: 1973. Nummer: 105/200. Afmetingen incl lijst: H53 x B73.5 cm. Afmetingen voorstelling: H41 x B60 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2020 om 00:06
Eindtijd:07-09-2020 om 19:33
JanWa
04 sep. / 12:11
€ 250