Paul Citroen - Litho: "lyda" - 1976

Paul Citroen - Litho: "lyda" - 1976 kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen - Litho: "lyda" - 1976 kopen? Bied vanaf 35!Paul Citroen - Litho: "lyda" - 1976 kopen? Bied vanaf 35!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
portret uit 1976 , Paul Citroen 80 jaar. Perfecte staat.
Portret door Paul Citroen 1976 nr 39
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kessel-lo (leuven), België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 15,20

Starttijd4-12-2023 om 4:26
Eindtijd13-12-2023 om 22:45
Openingsbod € 35
ObjectlocatieKessel-Lo (Leuven),  België