| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke litho door Paul Citroen.
Voorstelling van het gezicht van een Joodse vrouw.
Losbladig, zichtmaat 50x32, bladmaat 66x51
Gesigneerd in potlood l.o. 'Paul Citroen' en gesigneerd en gedateerd r.o. in de plaat 'I.76'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |