Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen"
Jack Liemburg - Zeer groot werk
Jan Willem Versteeg - Vase of Flowers
Bram van Velde - Litho - Compositie in paars
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 91 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Kleurrijk, bekend werk van Karel Appel. Litho op papier, in mooie lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Deze figuren zijn in 1977 gebruikt voor zowel een met potlood gesigneerde, maar niet in de druk gesigneerde, versie als voor een druk gesigneerd affiche voor een tentoonstelling in de USA (zie laatste foto).
Dit ingelijste exemplaar is waarschijnlijk zo’n lithografisch affiche waarvan de tekst is afgesneden. In goede conditie.
Afmetingen: 91cm x 74cm (incl. lijst), 65cm x 50cm (binnen passe-partout)
Conditie | |
Conditie | Goed |
Litho in zeer goede conditie, op de lijst zitten links wat beschadigingen. | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-4-2023 om 14:13 |
Eindtijd | 8-5-2023 om 19:18 |