Corneille - Z.T. - Verkocht

Z.T. kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Z.T. kopen? Bied vanaf 75!
Z.T. kopen? Bied vanaf 75!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit mooie blad uit 1982 bevat alle elementen uit de wereld van Corneille: vogel, vrouw, bloem en palmbomen in de kleuren koningsblauw, magenta-roze, turkoois en crimson rood.

Formaat: 33*23

Oplage: 7/200

Dit werk is niet ingelijst en verkeert in onberispelijke conditie

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eckelrade, Nederland

ObjectlocatieEckelrade,  Nederland
Starttijd1-5-2018 om 8:28
Eindtijd11-5-2018 om 8:28
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken