In opdracht geveild:
Kleurenlitho van Aat Verhoog, uitgave van Prent 190 (hoge kwaliteit).
Titel: Vrouwfiguur in landschap
Jaartal: 1976
Afmetingen: 66cm x 51cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 11/190
Herkomst: Uitgave van Prent 190
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: