| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie litho van de bekende Nederlandse graficus Aat Verhoog. In uitstekende staat en inclusief lijst.
Dit schilderij is aangekocht uit de collectie van AEGON.
Oplage van 40 exemplaren.
Afmeting (h/b in cm): 75 x 93.
N.B. Kan worden afgehaald in Amsterdam of kan worden bezorgd binnen Nederland tegen een benzinevergoeding. Wordt niet verstuurd per post.
| Transport | |
| Garantie | |