Aat Verhoog - Aat verhoog: kleurets - Verkocht

Aat verhoog: kleurets kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Aat Verhoog (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

oplage: 19/20 h.c., handgesigneerd

formaat: 49x34,5 op 70x49

lichte verkleuring

wordt in koker verzonden.K.K.