In opdracht geveild:
(27-27-1)
Mooie grote kleurenlitho van Aat Verhoog. Op geschept papier.
Titel: Strand
Jaartal: 1965/1966
Afmetingen: 61cm x 87cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 184/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190, uit de 1e serie in 1965/1966
Conditie: Goed
Het werk is in goede staat. Wat lichte kreuk, maar met name aan de (wit)randen. Ingelijst onzichtbaar.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: