Aat Verhoog - Horses - paarden

Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!
Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!Aat Verhoog - Horses - paarden kopen? Bied vanaf 500!
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36.5 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
12 etsen van Aat Verhoog in leren doos, Nederlandse schilder, graficus, beeldhouwer en architect, met de Titel: Paarden - Horses.
Oplage 50 eksemplaren genummerd van 1/50 tot 50/50
Uitgave Printshop Amsterdam 1971
De etsen werden gedrukt door P. Clement te Amsterdam
Papier: van Gelder koperdiepdruk, 270 grams
De doos werd vervaardigd door F.J. Schwendemann te Amsterdam
Deze collectie is no. 36
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venhuizen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Starttijd21-9-2022 om 15:34
Eindtijd2-10-2022 om 15:26
Openingsbod € 500
ObjectlocatieVenhuizen,  Nederland