Aat Verhoog - Te paard - Verkocht

Aat Verhoog - Te paard kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Aat Verhoog - Te paard kopen? Bied vanaf 75!Aat Verhoog - Te paard kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1096)
  • Aat Verhoog (1933)
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk van de Aat Verhoog.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
U kunt werk bij ons laten opslaan en wij kunnen uw inlijsting verzorgen.

De afdruk is zeer goed, in de witrand zitten wat ouderdoms vlekjes

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-10-2020 om 09:16
Eindtijd:08-11-2020 om 22:29
REALARTLOVER
08 nov. / 22:21
€ 75