Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 16 x 19 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 130/190 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Conditie: In zeer goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.