Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets

Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!
Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!Constant - À propos de Cezanne, handgesigneerde publicatie met originele ets kopen? Bied vanaf 150!
  • Constant (1920-2005)
TypeKunstboeken
Jaartal1985
TechniekBoek met Originele Grafiek
OnderwerpPortret
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aantekeningen van Constant naar aanleiding van de tentoonstelling “Cezanne, Les dernieres années, 1895-1906” in het Grand Palais te Parijs in 1978.  De frontispies is  een ets met het portret van Cezanne door Constant op 65 grams japans Kozo papier.  De uitgave is door Constant met potlood gesigneerd in de colofon.  Het werd in een oplage van 100 stuks uitgegeven, dit is een H.S. exemplaar.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 20cm x 15cm (boekje), 7cm x 5cm (etsbeeld)

Starttijd:04-09-2022 om 11:13
Eindtijd:12-09-2022 om 19:24
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa