Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 - Verkocht

Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!

Verkoopprijs: € 343,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - 2 zeefdrukken: Drenthe en Groningen - 2004 kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
Lijst100.5 cm x 131 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95/200
Twee ingelijste zeefdrukken in een lijst, van Corneille. Titel: Drenthe en Groningen. Jaar: 2004. Deze zeefdrukken komen uit een bijzondere serie van 12 zeefdrukken met al onze 12 provincies.
Nummer: 95/200. Afmetingen incl lijst: H100.5 x b131cm. Afmetingen per voorstelling: H53 x b39cm. De werken zijn, rechts onderaan aan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.

Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Versturen kan per koerier(Swift).

Guillaume Corneille van Beverloo, beter bekend als Corneille (Luik, 3 juli 1922 - Auvers-sur-Oise (Frankrijk), 5 september 2010) was een Nederlandse Cobra-schilder. Corneille werd geboren in het Belgische Luik, als kind van Nederlandse ouders. Hoewel grotendeels autodidact, volgde hij kunstcursussen aan de Amsterdamse Rijksacademie, tussen 1940 en 1942. In 1946 hield hij in Groningen zijn eerste expositie.
Aanvankelijk sterk beïnvloed door het werk van Picasso, maakte hij zich in 1948 hiervan los en trad toe tot de Cobra-beweging; hij is daarvan medeoprichter, samen met onder anderen de Nederlanders Karel Appel, Jan Nieuwenhuijs, diens broer Constant Nieuwenhuijs en de Belgen Christian Dotremont en Joseph Noiret.

De voorstellingen zijn in zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 343,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-05-2022 om 19:57
Eindtijd:13-05-2022 om 20:18
AndreGJ
07 mei / 22:05
€ 299