Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek - Verkocht

Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 310!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 310!Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 310!Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 310!Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 310!Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 310!Corneille - 3 zeefdrukken in map mémoire de Bali II samen met poëzie van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 310!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Portfolio
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200 exemplaren

Mooie map met drie zeefdrukken van Corneille en gedicht van Bert Schierbeek.
Binnen Nederland € 11,00