Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 - Verkocht

Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Corneille - 4 gesigneerde litho's en boek: de sensualiteit van het gevoel - 1988 kopen? Bied vanaf 399!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 33/200

4 gesigneerde litho's van Corneille en een gesigneerd boek in luxe verzamelband. Titel: De sensualiteit van het gevoel. Jaar: 1988. Nummer: 33/200. Afmetingen per zeefdruk: H29 x b25 cm. Gesigneerd en genummerd boek over Corneille door Marcel Paquet. Het boek is zowel gesigneerd door Corneille als door Marcel Paquet. Taal: Nederlands. Afmetingen boek: H29,5 x 25 cm. Aantal blz: 149. Boek en litho's zitten in een paarse verzamelband.

De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95