Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek - Verkocht

Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!Corneille - 5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 775!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 11/250
5 gesigneerde zeefdrukken en 5 gedichten van Bert Schierbeek. Van de kunstmap Een Schedel Vol Stem. Rechtsonder zijn de werken gesigneerd met Corneille, linksonder met 111/250. Beeldmaat 23 x 18 cm. Papiermaat 30.5 x 21.5 cm.  De zeefdrukken en gedichten met afbeeldingen van Corneille zijn in prima conditie en zijn aan de bovenkant geplakt op stevig dik wit papier. (afmeting  34.5 x 25 cm) Dus makkelijk opnieuw in te lijsten.
De zeefdrukken en gedichten met afbeeldingen van Corneille zijn in prima conditie en zijn aan de bovenkant geplakt op stevig dik wit papier
Binnen Nederland € 11,00