Corneille - Aquagravure op handgeschept papier, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Corneille - Aquagravure op handgeschept papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Aquagravure op handgeschept papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Aquagravure op handgeschept papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Aquagravure op handgeschept papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekAquagravure
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Lijst107.5 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/60

Handgekleurde aquagravure op geschept papier met diep reliëf, ingelijst in een diepe stevige vitrinelijst.

Dit item is verkocht voor 1.161,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2020 om 12:09
Eindtijd:07-09-2020 om 20:28
Biedingen (21)
PaGri
07 sep. / 20:21
€ 1010
ejoudshoorn
07 sep. / 20:14
€ 960
TdeW-J
07 sep. / 20:13
€ 910
ejoudshoorn
07 sep. / 20:13
€ 900
ejoudshoorn
07 sep. / 20:11
€ 860
TdeW-J
07 sep. / 20:11
€ 810
TdeW-J
07 sep. / 20:10
€ 800
ejoudshoorn
07 sep. / 20:10
€ 750
TdeW-J
07 sep. / 20:10
€ 700
ejoudshoorn
07 sep. / 20:07
€ 600
sylviadonks
07 sep. / 20:07
€ 580
ejoudshoorn
07 sep. / 20:05
€ 560
sylviadonks
07 sep. / 20:05
€ 540
ejoudshoorn
07 sep. / 20:04
€ 520
PaGri
07 sep. / 20:04
€ 500
ejoudshoorn
07 sep. / 20:03
€ 480
sylviadonks
07 sep. / 19:58
€ 460
PaGri
07 sep. / 19:57
€ 440
Vondelkade
07 sep. / 19:57
€ 440
PaGri
07 sep. / 19:42
€ 420
sylviadonks
07 sep. / 12:33
€ 400