Corneille - Catalogus van Corneille met originele zeefdruk uit 1970 (NY) - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Originele catalogus van Corneille van de tentoonstelling bij Lefebre Galerie te New York.
De kaft die je uit kunt vouwen is een originele zeefdruk en eventueel prachtig om in te lijsten.

Titel: Corneille
Jaartal: 1970
Afmetingen:  18,5cm x 18,5cm
Afmetingen zeefdruk (uitgevouwen): 55,5cm x 18,5cm

Conditie: Perfect
Het boekje is in perfecte staat.

Afhandeling:
Bij verzending wordt het werk verzonden zonder passepartout, in een koker: kosten 15 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen (met passepartout en zonder extra kosten). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformatie.