Corneille - Cobra Stijl

Corneille - Cobra Stijl kopen? Bied vanaf 825!
Corneille - Cobra Stijl kopen? Bied vanaf 825!Corneille - Cobra Stijl kopen? Bied vanaf 825!

Geplaatst door  Tennis2000

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
DragerKunststof
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
Lijst88 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d’ artiste
Zeefdruk Epreuve d’ artiste

Starttijd:18-06-2022 om 14:17
Eindtijd:28-06-2022 om 21:18
Openingsbod€ 825
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland