Corneille - Corneille (1922-2010) - Gesigneerde litho - oplage 30 ex. - 2002 - Verkocht

Corneille (1922-2010) - Gesigneerde litho - oplage 30 ex. - 2002 kopen? Bied vanaf 220!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille (1922-2010) - Gesigneerde litho - oplage 30 ex. - 2002 kopen? Bied vanaf 220!Corneille (1922-2010) - Gesigneerde litho - oplage 30 ex. - 2002 kopen? Bied vanaf 220!Corneille (1922-2010) - Gesigneerde litho - oplage 30 ex. - 2002 kopen? Bied vanaf 220!Corneille (1922-2010) - Gesigneerde litho - oplage 30 ex. - 2002 kopen? Bied vanaf 220!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige en sterke litho van Corneille.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Voorzien van oplagenummers linksonder, H.C. VI/XXX
Kleine oplage dus.

De litho is in goede staat en netjes gelijst.
Lijstmaten 55x56 cm, beeldmaten 21x25 cm.

Authenticiteit:

Alleen afhalen.