Corneille - Corneille - Femme aux deux visages, litho - Verkocht

Corneille - Femme aux deux visages, litho kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Femme aux deux visages, litho kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Femme aux deux visages, litho kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Femme aux deux visages, litho kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Femme aux deux visages, litho kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige litho van Corneille uit 1977.  Met potlood gesigneerd en gedateerd, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 76cm x 57cm

Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).