| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige en zeldzame kleurenlitho van Corneille uit 1960. Ingelijst in een zilveren houten lijst met passe-partout.
'Sommige werken suggereren een landschap gezien van bovenaf, als in vogelvlucht.' Corneille in 1960.
Bron: Het complete grafische werk 1948-1975
Kunstenaar: Corneille
Gesigneerd: Ja
Genummerd: 36/50
Techniek: Lithografie
Papier: Rives ACA
Afmeting beeld: 353 x 275 mm
Afmeting blad: 560 x 380 mm
Afmeting incl. lijst: 800 x 645 mm
Lijst heeft een lichte beschadiging (zie 6e foto). Er zit geen glas in de lijst. De litho is in uitstekende staat.
Kan worden verzonden. Ned: € 10,- Bel: € 17,50. Aangetekend en verzekerd.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |
| Garantie | |