| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi ingelijst litho van Corneille Vrouw met vogel
Handgesigneerd Corneille 92 en genummerd in potlood 168 van 250
In zwart metalen lijst afm 70 bij 60 cm
Het geheel is een plaatje en kan zo aan de muur.
Opmerking: Opnames van het werk vertonen enige spiegelingen.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruurlo, Nederland |