Corneille - Corneille Litho handgesigneerd 168 van 250 1992 Vrouw met vogel - Verkocht

Corneille Litho handgesigneerd 168 van 250 1992 Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille Litho handgesigneerd 168 van 250 1992 Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 160!Corneille Litho handgesigneerd 168 van 250 1992 Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 160!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi ingelijst litho van Corneille Vrouw met vogel

Handgesigneerd Corneille 92 en genummerd in potlood 168 van 250

In zwart metalen lijst afm 70 bij 60 cm

Het geheel is een plaatje en kan zo aan de muur.

Opmerking: Opnames van het werk vertonen enige spiegelingen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruurlo, Nederland