| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corneille, litho uit 1986 (ingelijst)
femmes et oiseaux
de litho is in goede conditie
oplage 116/200
beeldformaat 34.5 x 25.5 cm.
incl. omlijsting 56 x 44.5 cm.
ophalen in Utrecht i.v.m. glas
| Transport | |
| Garantie | |