| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lithografie van Corneille uit een oplage van 100. Het werk is met de hand gesigneerd (in 1997) met nr. 25/100 en eventueel te koop in combinatie met de lithografie " 'Habitante heureux de l'ile" die dezelfde maten en kleurstelling heeft en met hetzelfde nummer 25/100 is gesigneerd en genummerd. De grafiek is ingelijst met passe partout en zwarte kunststof lijst met een uiteindelijke afmeting van 63,5 x 83 cm ( de afmeting van de grafiek is 51,5 x 65 cm). Het werk is in prima staat en kan direct worden opgehangen. Verzending is mogelijk (tegen koerierskosten) maar het is ook mogelijk om het schilderij op te halen in Rotterdam.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland |
| Garantie | |