| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
CORNEILLE Lot van 2 stuks Litho TIE uit 1991 in de druk gesigneerd in originele map
afmeting litho 25x25 cm in nieuwstaat
Wordt geleverd in originele map van de Society Shop.
En dan ook nog de Stropdas erbij.
De Stropdas, Parijs 15 okt. '87 speciaal ontworpen voor de Society Shop.
Kan ook opgehaald worden in Harderwijk
| Transport | |
| Garantie | |