Corneille - Corneille, Lot van 2: zeefdrukken the Tie en de Stropdas . - Verkocht

Corneille, Lot van 2: zeefdrukken the Tie en de Stropdas . kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille, Lot van 2: zeefdrukken the Tie en de Stropdas . kopen? Bied vanaf 35!Corneille, Lot van 2: zeefdrukken the Tie en de Stropdas . kopen? Bied vanaf 35!Corneille, Lot van 2: zeefdrukken the Tie en de Stropdas . kopen? Bied vanaf 35!Corneille, Lot van 2: zeefdrukken the Tie en de Stropdas . kopen? Bied vanaf 35!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

CORNEILLE Lot van 2 stuks Litho TIE uit 1991 in de druk gesigneerd in originele map

afmeting litho  25x25 cm  in nieuwstaat

Wordt geleverd in originele map van de Society Shop.
En dan ook nog de Stropdas erbij.

De Stropdas, Parijs 15 okt. '87 speciaal ontworpen voor de Society Shop.

Kan ook opgehaald worden in Harderwijk