Corneille - CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 - Verkocht

CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 kopen? Bied vanaf 180!
Grafiek (handgesigneerd)

CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 kopen? Bied vanaf 180!CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 kopen? Bied vanaf 180!CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 kopen? Bied vanaf 180!CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 kopen? Bied vanaf 180!CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 kopen? Bied vanaf 180!CORNEILLE Map "Mémoire De Bali" met 3 zeefdrukken 1993 kopen? Bied vanaf 180!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele kartonnen Jaski galerie map "Mémoire De Bali II" met 3 genummerde en gesigneerde Corneille zeefdrukken en één blad met gedicht Bert Schierbeek uit 1993

Kunstenaar: Corneille
Titel: Mémoire de Bali II
Techniek: zeefdruk
Jaar: 1993
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: losse bladen: IL/L in Romeinse cijfers (= 50 exemplaren) Ingelijst blad: 60/200
Afmetingen: elke zeefdruk meet 32,50 cm x 25 cm