| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele kartonnen Jaski galerie map "Mémoire De Bali II" met 3 genummerde en gesigneerde Corneille zeefdrukken en één blad met gedicht Bert Schierbeek uit 1993
Kunstenaar: Corneille
Titel: Mémoire de Bali II
Techniek: zeefdruk
Jaar: 1993
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: losse bladen: IL/L in Romeinse cijfers (= 50 exemplaren) Ingelijst blad: 60/200
Afmetingen: elke zeefdruk meet 32,50 cm x 25 cm
| Transport | |
| Garantie | |