Litho op papier door de schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-groep, , onderaan met pet potlood door de kunstenaar gesigneerd.
Uit de reeks nav een bezoek aan Cuba: "Memoire de Cuba 1"
Genummerd EA (proefdruk van de kunstenaar) 10/30
Afmetingen met lijst: 79x 70,5 cm
Afmetingen van het werk : 42x35 cm
Kader met werk klaar om opgehangen te worden.
Mooie kleuren op papier.
De litho EA werd verkocht op 30 exemplaren allen gesigneerd.
Aankoopprijs: 400€ excl. kader
Professioneel ingekaderd met UV-glas
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, België
koeriersdienst