| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Corneille 1922 - 2010
Zeer Zeldzame Litho
Titel : Nuit d'été
Afmeting : +/- 50 x 40 cm
In zeer beperkte oplage van 100 stuks - Zeldzaam
Gesigneerd voluit rechtsonder en gedateerd 1956
Een scherpere Foto van signatuur wordt nog ge-upload
In een zwarte mooie omlijsting
| Transport | |
| Garantie | |