Corneille - Corneille - Nuit D'ete - 1956 ZELDZAAM - Verkocht

Corneille - Nuit D'ete - 1956 ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 825!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Nuit D'ete - 1956 ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 825!Corneille - Nuit D'ete - 1956 ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 825!Corneille - Nuit D'ete - 1956 ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 825!Corneille - Nuit D'ete - 1956 ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 825!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Corneille  1922 - 2010

Zeer Zeldzame Litho

Titel : Nuit d'été

Afmeting : +/- 50 x 40 cm

In zeer beperkte oplage van 100 stuks - Zeldzaam

Gesigneerd voluit rechtsonder en gedateerd 1956

Een scherpere Foto van signatuur wordt nog ge-upload

In een zwarte mooie omlijsting