Corneille - CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY - Verkocht

CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!
Grafiek (handgesigneerd)

CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!CORNEILLE, Portfolio met HANDGESIGNEERDE Zeefdruk TWO BIRDS, JASKI ART GALLERY kopen? Bied vanaf 129!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Corneille

Jaski Art Gallery, 1995 (circa) Gekartonneerd. Luxe-editie met originele zeefdruk Two Birds in linnen schuifdoos.

Bevat 30 pagina`s met teksten, werken en foto's van Corneille.

Portfolio verkeerd absoluut in nieuwstaat!

Handgesigneerde zeefdruk, met potlood.

afmeting blad: 29 x 29 cm.

-wordt verzonden met Track & Trace!
-wordt zeer deugdelijk verzonden!

bij foto's kan weerkaatsing van licht een spiegeling veroorzaken, excuses voor de matige foto's, maar ik wilde het werk niet beschadigen!

Happy bidding !!!

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland