| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Corneille
Jaski Art Gallery, 1995 (circa) Gekartonneerd. Luxe-editie met originele zeefdruk Two Birds in linnen schuifdoos.
Bevat 30 pagina`s met teksten, werken en foto's van Corneille.
Portfolio verkeerd absoluut in nieuwstaat!
Handgesigneerde zeefdruk, met potlood.
afmeting blad: 29 x 29 cm.
-wordt verzonden met Track & Trace!
-wordt zeer deugdelijk verzonden!
bij foto's kan weerkaatsing van licht een spiegeling veroorzaken, excuses voor de matige foto's, maar ik wilde het werk niet beschadigen!
Happy bidding !!!
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland |
| Garantie | |