Corneille - Corneille: 'The Tie' - in de druk gesigneerde lithografie in originele map 1991 - Verkocht

Corneille: 'The Tie' - in de druk gesigneerde lithografie in originele map 1991 kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille: 'The Tie' - in de druk gesigneerde lithografie in originele map 1991 kopen? Bied vanaf 39!Corneille: 'The Tie' - in de druk gesigneerde lithografie in originele map 1991 kopen? Bied vanaf 39!Corneille: 'The Tie' - in de druk gesigneerde lithografie in originele map 1991 kopen? Bied vanaf 39!Corneille: 'The Tie' - in de druk gesigneerde lithografie in originele map 1991 kopen? Bied vanaf 39!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van de Nederlandse kunstenaar Corneille uit 1991, voorstellende een ontwerp voor een stropdas.

'The Tie' is uitgebracht ter gelegenheid van de opening van de vernieuwde Society Shop in Amsterdam, Van Baerlestraat.

In gelimiteerde oplage uitgebracht en met ingedrukte handtekening.
Originele envelop bijgevoegd.

Afmetingen:
De druk 14,5 x 14,5 cm op papier 24,9 x 24,9 cm.

In uitstekende staat.