Corneille - Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983 - Verkocht

Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983 kopen? Bied vanaf 165!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983 kopen? Bied vanaf 165!Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983 kopen? Bied vanaf 165!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Corneille

Zeefdruk 1983

Afmetingen lijst 51cm x 45cm

Beeld 30cm x 24cm

Dubbel paasepartout

Oplage : EA 17/30

Zeer Zeldzaam

Nieuw ingeljst in zilverkleurige lijst

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heesch, Nederland