Corneille - Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983 - Verkocht

Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983  kopen? Bied vanaf 165!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983  kopen? Bied vanaf 165!Corneille Zeefdruk EA 17/30 Nieuw ingelijst, dubbel passepartout Jaar: 1983  kopen? Bied vanaf 165!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Corneille

 Zeefdruk Beeld 24 cm x 30cm. Met Lijst en dubbel passepartout 45cm x 51 cm

Oplage 17/30  EA

Nieuwprofessioneel  ingelijst zilverkleurig

Zeer Zeldzaam

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heesch, Nederland