| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote zeefdruk van Corneille uit het jaar 1990 in zeer goede staat (klein miniem vouwtje in rechterbovenhoek) Door het glas is reflectie zichtbaar
Afmeting: 96 x 96 cm (ingelijst: 113 x 113 cm, past niet in gewone auto)
Oplage: 42/200
Handgesigneerd: links midden
Jaartal: 1990
Werk is te groot voor verzending via de post (kourier valt eenvoudig te regelen via https://www.uship.com/)
| Transport | |
| Garantie | |