Corneille - Corneille - Zeefdruk - Femme Diurne - Verkocht

Corneille - Zeefdruk - Femme Diurne kopen? Bied vanaf 220!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk - Femme Diurne kopen? Bied vanaf 220!Corneille - Zeefdruk - Femme Diurne kopen? Bied vanaf 220!Corneille - Zeefdruk - Femme Diurne kopen? Bied vanaf 220!Corneille - Zeefdruk - Femme Diurne kopen? Bied vanaf 220!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Grote zeefdruk van Corneille uit het jaar 1990 in zeer goede staat (klein miniem vouwtje in rechterbovenhoek) Door het glas is reflectie zichtbaar

Afmeting: 96 x 96 cm (ingelijst: 113 x 113 cm, past niet in gewone auto)

Oplage: 42/200

Handgesigneerd: links midden

Jaartal: 1990

Werk is te groot voor verzending via de post (kourier valt eenvoudig te regelen via https://www.uship.com/)