Corneille - Corneille zeefdruk / Litho 2001 2002 Kerst oud & Nieuw kaart - Verkocht

Corneille zeefdruk / Litho 2001  2002  Kerst oud & Nieuw kaart kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille zeefdruk / Litho 2001  2002  Kerst oud & Nieuw kaart kopen? Bied vanaf 35!Corneille zeefdruk / Litho 2001  2002  Kerst oud & Nieuw kaart kopen? Bied vanaf 35!Corneille zeefdruk / Litho 2001  2002  Kerst oud & Nieuw kaart kopen? Bied vanaf 35!Corneille zeefdruk / Litho 2001  2002  Kerst oud & Nieuw kaart kopen? Bied vanaf 35!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

CORNEILLE EA zeefdruk/ litho 2001

Ca 40 x 20 cm hele zeefdruk.

Kerst en Oud en Nieuw kaart voor familie en vrienden !

Corneille (1922-2010)

Grafiek - handgesigneerd

CorneilleZeefdruk / Litho

Corneille (1922-2010)

HERKOMST NICO KOSTER ( COBRA JASKY GALERIE )

Grafiek - handgesigneerd op mooi dik papier !