Corneille - Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune - Verkocht

Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune  kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune  kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune  kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune  kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune  kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune  kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Zeldzame litho - le rouge et le jaune  kopen? Bied vanaf 245!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Dit is een zeldzame kleurrijke litho van Corneille met een oplage van 30 stuks. Dit werk is ook reeds ingekaderd en volledig klaar om aan de muur te worden gehangen.

Le rouge et le jaune, original chromolithograph, signed, dated and numbered
Dated 97 and hand-signed in pencil by the artist.
Numbered 22/30 in pencil. Very small edition! Rare.
On vellum paper
Very good condition
Size: 42 x 30 cm

Size frame: 44x 52

Bekijk zeker ook mijn andere werken.