Corneille - Corneille – bijzonder abstract werk - Verkocht

Corneille – bijzonder abstract werk kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille – bijzonder abstract werk kopen? Bied vanaf 195!Corneille – bijzonder abstract werk kopen? Bied vanaf 195!Corneille – bijzonder abstract werk kopen? Bied vanaf 195!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Techniek:Lithografie

Ingelijst:Ja, mooie houten lijst

Signatuur:Ondertekend

Uitgave:Original

Staat:Goed

Periode:1988 bijzondere periode!

Afmetingen: 37 x 23 cm

Herkomst: collectie Kunstgalerie Arterego te Amsterdam.

Corneille was een van de oprichters en een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Cobra beweging. Hij was een zeer productieve kunstenaar en heeft een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek gemaakt. Aanvankelijk sterk onder invloed van Picasso, maar later met de voor Corneille zeer bekende stijlkenmerken van de Cobra. Corneille heeft abstract gewerkt, maar vanaf 1960 ongeveer werkt hij figuratief met de bekende vogels, vrouwen, en bloemen als onderwerp.