| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Professioneel ingelijste (met passe partout ) zeefdruk van Corneille.
Afmeting inclusief lijst is 48x40 cm , Beeldformaat is 30x21cm.
gesigneerd , ja met de hand.
oplage , 59/200
conditie , Nieuwstraat
Uitgeven , 1996
certificaat van echtheid aanwezig
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Regio den haag, Nederland |
| Garantie | |