Corneille - Corneille , in gelijste zeefdruk - Verkocht

Corneille , in gelijste zeefdruk  kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille , in gelijste zeefdruk  kopen? Bied vanaf 110!Corneille , in gelijste zeefdruk  kopen? Bied vanaf 110!Corneille , in gelijste zeefdruk  kopen? Bied vanaf 110!Corneille , in gelijste zeefdruk  kopen? Bied vanaf 110!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Professioneel ingelijste (met passe partout ) zeefdruk van Corneille.

Afmeting inclusief lijst is 48x40 cm ,  Beeldformaat is 30x21cm.

gesigneerd , ja met de hand.

oplage , 59/200

conditie , Nieuwstraat

Uitgeven , 1996

certificaat van echtheid aanwezig

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Regio den haag, Nederland