Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 - Verkocht

Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!
Tekening / Aquarel

Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1956
Techniek Penseel (Inkt)
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 7.5 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aangeboden : Inkttekening van Corneille uit 1956 !!afmeting : 7,5 x 25 cm   Lijst 45 x 29 cm.Handgesigneerd en geannoteerd in inkt.
Provenance : Galerie Birch Kopenhagen.Het werk is aldaar geexposeerd geweest in 1962 tijdens de expo "Sunshine in November".Correspondentie hieromtrent wordt bij koop meegeleverd.Werk verkeert in relatie tot de leeftijd ( 63 jaar oud) in goede conditie. uiteraard wel wat sporen door tand des tijds.
sporen door tand des tijds. Normaal voor een werk van deze leeftijd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Binnen Nederland € 11,00