Corneille - Corneille / kleurenlitho / zonder titel (vrouw en vogels) / 1983 - Verkocht

Corneille / kleurenlitho / zonder titel (vrouw en vogels) / 1983 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille / kleurenlitho / zonder titel (vrouw en vogels) / 1983 kopen? Bied vanaf 275!Corneille / kleurenlitho / zonder titel (vrouw en vogels) / 1983 kopen? Bied vanaf 275!Corneille / kleurenlitho / zonder titel (vrouw en vogels) / 1983 kopen? Bied vanaf 275!Corneille / kleurenlitho / zonder titel (vrouw en vogels) / 1983 kopen? Bied vanaf 275!Corneille / kleurenlitho / zonder titel (vrouw en vogels) / 1983 kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Corneille (Guillaume Cornelis Beverloo)

Kleurenlitho zonder marges, 46 x 70 cm, gesigneerd in potlood (midden rechts in het groen vlak)

genummerd X/X (nummer 10 van 10 stuks, hors serie), gedateerd '83, zonder titel.

zonder lijst, goede staat, niet verkleurd, kleine beschadigingen en etiketje achterzijde.

wordt opgerold in koker verstuurd, aangetekend.