Een vrolijk, kleurrijk werk, onderaan gesigneerd en gedateerd door de schilder Cobra in grafiet. Totale afmetingen : 64 x 53 cm. Afmetingen binnenin de passe partout : 48 x 37 cm. Het werk is in Brussel - Persoonlijke levering welkom. Remises en mains propres bienvenues
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 15,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 21,50