Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 - Verkocht

Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - De rode kat en de vogel, 1996 kopen? Bied vanaf 295!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een vrolijk, kleurrijk werk, onderaan gesigneerd en gedateerd door de schilder Cobra in grafiet. Totale afmetingen : 64 x 53 cm. Afmetingen binnenin de passe partout : 48 x 37 cm.
Het werk is in Brussel - Persoonlijke levering welkom.
Remises en mains propres bienvenues
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 21,50