Prachtig werk van een groot meester, met antieke lijst uit de tijd van de kunstenaar en Corneille-stempel op de achterkant. Litho gesigneerd, getiteld en gedateerd door de schilder in grafiet. Exemplaar van de kunstenaar E/A 12/30. Verschillende beschadigingen op de lijst. Beeld in goede staat. Verzonden in doos of ter plaatse af te halen. Totale afmetingen : 77 x 96 cm
Cobra 75ste jubileumtentoonstelling vanaf 1 juni in het Cobra Museum in Amstelveen. Uitgave van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 26,50
€ 26,50
Europese Unie
€ 26,50
Wereldwijd
€ 68,00