Corneille - Deux oiseaux en soleil - Verkocht

Corneille - Deux oiseaux en soleil kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Deux oiseaux en soleil kopen? Bied vanaf 199!Corneille - Deux oiseaux en soleil kopen? Bied vanaf 199!Corneille - Deux oiseaux en soleil kopen? Bied vanaf 199!Corneille - Deux oiseaux en soleil kopen? Bied vanaf 199!Corneille - Deux oiseaux en soleil kopen? Bied vanaf 199!Corneille - Deux oiseaux en soleil kopen? Bied vanaf 199!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Aquagravure
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In nieuwstaat verkerende originele zeldzame aquagravure op hand geschept papier.
Zeer fraai en kleurrijk met diep reliëf.
Zeer lage oplage.
Oplage nummer 29/60.
Nooit eerder ingelijst geweest of in de handel gebracht.het werk komt rechtstreeks uit het atelier van Corneille.

Het werk zelf is niet door Corneille ondertekend

Het werk is op de achterkant voorzien van een echtheids stempel van het atelier van Corneille.
Met daarop handgesigneerde de handtekening van Natascha van beverloo,de weduwe van Corneille.
Het item kan worden afgehaald in Eindhoven of verzonden worden.
Verzending gebeurt aangetekend en verzekerd op risico koper.
Het werk wordt plat verpakt om beschadigingen uit te sluiten.
Verzending is gratis

Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending