Corneille - Ets gesigneerd "Afrika". 1998 - Verkocht

Corneille - Ets gesigneerd "Afrika". 1998 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Ets gesigneerd "Afrika". 1998 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Ets gesigneerd "Afrika". 1998 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Ets gesigneerd "Afrika". 1998 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Ets gesigneerd "Afrika". 1998 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Ets gesigneerd "Afrika". 1998 kopen? Bied vanaf 295!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Gravure
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 58 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie ingelijste kopergravure. Kunstenaarsexemplaar E/A onderaan gesigneerd en gedateerd in grafiet.

Corneille overzichtstentoonstelling tot 15 januari 2023 in het Cobra Museum in Amstelveen (Amsterdam).

De olifant, de rode zon, de vogel, de slangenboom zorgen voor een prachtig exotisme in dit werk. Elke gravure is gekleurd met variaties, zodat het kan worden beschouwd als een uniek stuk.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 40,00