Corneille - Femme avec un Fleur Rouge" uit 1996 - Verkocht

Corneille - Femme avec un Fleur Rouge" uit 1996 kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Femme avec un Fleur Rouge" uit 1996 kopen? Bied vanaf 160!Corneille - Femme avec un Fleur Rouge" uit 1996 kopen? Bied vanaf 160!Corneille - Femme avec un Fleur Rouge" uit 1996 kopen? Bied vanaf 160!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Mooi werk van Corneille uit 1996. Het werk is professioneel ingelijst in een zilverkleurige houten lijst en voorzien van Passe-Partout.Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood: Corneille '96  165/200.
Het werk is bij voorkeur af te halen in Den Haag/Scheveningen. Eventuele verzending of bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.