Zeer mooie kleurrijke terragravure van corneille uit 2004. Het werk is gemaakt op canvasdoek. Ingelijst achter glas om beschadigingen te voorkomen. Zeer mooie diepe kleuren. Corneille gebruikte deze techniek om met sahara zand en aardse kleuren een byzonder relief te creeren op het doek. Het werk is met de hand ingekleurd door corneille Zeldzaam uniek werk war men weinig tegenkomt.
Uiteraard handgesigneerd genummerd en gedateerde door corneille. Zeer lage oplage. Oplage nummer E/A 11/12 Het orginele canvas doek meet 97x97 cm.Dit is niet afgesneden maar omgevouwen aan de achterkant. Daardoor is het werk later als men dat zou willen op te spannen op een spieraam. Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan in Eindhoven. Een bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km
Nieuwstaat