Corneille - Grafiek - handgesigneerd - ingelijst - 1986 - Verkocht

Corneille - Grafiek - handgesigneerd - ingelijst - 1986 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Grafiek - handgesigneerd - ingelijst - 1986 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Grafiek - handgesigneerd - ingelijst - 1986 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Grafiek - handgesigneerd - ingelijst - 1986 kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
oudere grafiek van Corneille

Werk origineel uit 1948 en zeefdrukken zijn vervaardigd in 1986

handgesigneerd en  gennumerd 158/200

Afmeting inclusief lijst 70x60

Zie overige veilingen van Artsupply voor de andere werken uit deze serie

Let op er is weerspiegeling zichtbaar op het glas zichtbaar tijdens het maken van de foto's

Verzending per koerier mogelijk maar de voorkeur gaat uit naar ophalen te Enkhuizen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 50,30

ObjectlocatieEnkhuizen,  Nederland
Starttijd28-9-2023 om 9:17
Eindtijd7-10-2023 om 20:18
Biedingen (17)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken